Stradom House, Autograph Collection

Z dumą informujemy, że firma HERZ miała przyjemność być wykonawcą instalacji elektrycznych na terenie obiektu Stradom House w samym sercu Krakowa. Nasze zaangażowanie w ten projekt stanowiło integralną część tworzenia tej wyjątkowej przestrzeni, gdzie łączymy solidne doświadczenie z nowoczesnym podejściem do infrastruktury elektrycznej. Zlokalizowany między Zamkiem Królewskim a dzielnicą żydowską, ten historyczny obiekt oferuje 125 pokoi. Goście korzystają z nowoczesnego Sol SPA, fitnessu, basenu, eleganckich restauracji John Dory i Gaia oraz ekskluzywnego Hedwig’s Club.

Współpraca z tak wyjątkowym obiektem, jak Stradom House, to dla nas zaszczyt i wyzwanie, które podjęliśmy z pełnym profesjonalizmem. Każdy etap prac był kierowany nie tylko normami branżowymi, ale także naszą własną pasją do perfekcji.

Stradom House to nie tylko zabytkowy budynek o historii sięgającej XIV wieku, lecz również symbol luksusu, elegancji i wysokiego standardu. Nasze rozwiązania instalacyjne skierowane były nie tylko na zapewnienie niezawodności, ale także na zachowanie estetyki i spójności z charakterem tego miejsca.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, umożliwiając nam uczestnictwo w projekcie, który definiuje nowe standardy w dziedzinie obiektów lifestyle. Jesteśmy przekonani, że Stradom House stanie się nie tylko miejscem wyjątkowym pod względem architektury, ale również funkcjonalności, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.